Wees de eerste om “System Professional BALANCE MASK INTENSE VOEDING VOOR DE HOOFDHUID” te beoordelen Reactie annuleren
Voor mensen met een zeer gevoelige, droge of geïrriteerde hoofdhuid die een intensieve behandeling met blijvend effect willen.
Een intensieve wekelijkse behandeling die de hoofdhuid diepgaand hydrateert en ongemak verlicht met een verzachtend Dermacalm Complex. Versterkt de beschermende barrière van de huid, terwijl de verzorgende werkzame stoffen het haar een zachte touch geven.
Na het wassen met een shampoo van System Professional 25g van het masker gebruiken en direct op de hoofdhuid aanbrengen. Voorzichtig inmasseren met e massagetechnieken en 5 minuten in laten trekken. Emulgeren en grondig uitspoelen.
een masker voor de gevoelige hoofdhuid , zonder dat je haar verzwaard
€43,80 Incl. btw
Neem contact op met ons.
Mail info@jochenvanhoudt.be of bel ons op 03 296 20 85
Gratis verzending vanaf 85 euro
in België en Nederland!
Jochen vanhoudt Salon
Frankrijklei 22 Antwerpen 2000 België
Ondernemings nummer BE 0699.539.056
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.